Манчестър Юнайтед е на ръба на елиминирането от Шампионската лига, след като направи равенство 3-3 срещу Галатасарай, предаде АФП.

На два пъти "червените дяволи" повеждаха с по два гола, но в крайна сметка допуснаха изравняване. Те остават на дъното в група А и трябва да победят Байерн Мюнхен в последния си мач на Олд Трафорд, за да имат някакъв шанс за класиране.

Резултата бе открит от Алехандро Гарначо в 11-ата минута, Бруно Фернандеш удвои 7 минути по-късно. Хаким Зиеш намали от пряк свободен удар в 29-ата минута. Десет минути след почивката Скот Мактоминей върна аванса от два гола на гостите, но отново Хаким Зиеш (62) от фал намали. Резервата Керем Акнюркоглу изравни в 71-ата минута.

С това равенство Галатасарай събра 5 точки и изпревари Копенхаген на второто място преди гостуването на датчаните срещу лидера в групата Байерн Мюнхен. Манчестър Юнайтед пък изравни Копенхаген с 4 точки, но остава на последното място в групата.