Роберт Левандовски вкара два късни гола, за да спаси Барселона от елиминиране в Шампионската лига при вълнуващото равенство 3:3 с Интер Милано на "Камп Ноу". Полският нападател изравни за 2:2 в 82-ата минута, а след това отново за 3:3 в продълженията, след като Робин Госенс изведе италианците напред една минута преди края. Съдбата на Барселона в Шампионската лига обаче вече не е в техни ръце и те все още са изправени пред второ поредно отпадане в груповата фаза, ако Интер Милано спечели у дома срещу отстранения Виктория Пилзен на 26 октомври. Домакините направиха ранни атаки, но Лаутаро Мартинес стреля встрани при контраатака. Интер седеше дълбоко, но беше готов да се хвърли напред. Един Джеко удари напречната греда, топката отскочи, но не премина голлинията за радост на Барселона.

Първият гол беше на Дембеле, който се разписа от близко разстояние след асистенция на Серхи Роберто. Това беше първият му гол в Шампионската лига от близо две години. Интер изравни в 50-ата минута с гол на Николо Барела, а после поведе в резултата с гол на Маритнес, след грешка на Бускетс. В крайна сметка Левандовски вкара своя гол с отразен удар от втори опит, след като резервата Алехандро Балде го намери в наказателното поле. Госенс смяташе, че е подарил на Интер победата с гол в края на мача, но Левандовски имаше други планове. Неговият гол спаси Барселона от сигурно отпадане, но бъдещето им в състезанието все още виси на косъм.