Кайри Ървинг вкара рекордните в кариерата си 60 точки при победата на Бруклин със 150:108 срещу Орландо в среща от редовния сезон на НБА. Той реализира 41 през първото полувреме, а Нетс записаха четвърти пореден успех. Ървинг до момента имаше лично постижение от 57 пункта срещу Сан Антонио през 2015 година и за шести път в кариерата си нанизва повече от 50 точки в един мач. Кевин Дюрант, който записа 53 точки при успеха срещу Ню Йорк Никс в неделя, добави 19 точки и 7 асистенции. Последните 3 точки на Ървинг дойдоха след тройка при оставащи 8:32 минути, след което той остана да почива на пейката до края на двубоя, а за Бруклин общо 7 играчи записаха двуцифрен точков актив. Бруклин поведе с 86:56 на полувремето, рекорд за точки на почивката, благодарение на първата четвърт с 48 пункта, през която Ървинг записа 16, а Нетс имаха 74,1 % успеваемост при стрелбата. За Орландо, който губи за трети път от 4 срещи срещу Бруклин този сезон, Коул Антъни вкара 19 точки, а 18 добави Уендъл Картър-джуниър. В други двубои от изминалата нощ Дезмънд Бейн реализира 21 точки при успеха на Мемфис срещу Индиана със 135:102, който бе четвърти пореден за тима. Джарън Джаксън-джуниър допринесе с 19 точки и 8 борби за Гризлис, които водеха с цели 43 точки, въпреки че играха без звездата си Джа Морант, който е с болки в гърба. Джайлън Смит се отличи с 15 точки за Пейсърс. Маями Хийт спечели срещу Детройт със 105:98 след 29 точки на резервата Тайлър Хиро. Бам Адебайо записа 16 точки, 8 борби и 3 асистенции за "горещите". Джерами Грант вкара 22 точки за тима на Детройт, който допусна четвърто поредно поражение. Девин Букър реализира 27 точки, а Финикс спечели срещу Ню Орлиънс със 131:115 и записа 55-а победа за сезона. Хърбърт Джоунс отбеляза 22 точки за Пеликанс, които загубиха 5 от последните си 6 мача.