Сиатъл Кракън загуби с 3:4 при гостуването си на Уинипег Джетс и завърши със загуба първия сезон от съществуването си в NHL. Мачът в Уинипег бе последният от редовния сезон в NHL и се изигра два дни, след като всички останали тимове приключиха с шампионата, тъй като бе отложен от 13 април заради снежна буря в района на канадския град. Резултатът от срещата бе без особено значение, тъй като отдавна бе ясно, че нито Уинипег, нито Сиатъл ще играят в плейофите. В крайното класиране Уинипег е 11-ти в Западната конференция с 89 точки, докато Сиатъл е на предпоследното 15-о място с 60 пункта. Тимът на Кракън бе близо до успеха в срещата, като преди последния период водеше с 3:1 в резултата. Морган Барън изведе Уинипег напред в резултата 4 минути след началото на срещата, но във втората третина гостите отговориха с три безответни гола на Алек Уенбърг, Даниел Шпронг и Райли Шийхан. Домакините от Уинипег не се предадоха и отговориха с три шайби във вратата на съперника си в последните 20 минути. Блейк Уилър намали на 2:3 15 минути преди финалната сирена след асистенция на Пол Щастни. За Щастни това бе точка номер 800 в кариерата му в NHL. Три минути по-късно Доминик Тонито изравни за 3:3, а след още две минути Кайл Конър вкара победния гол за тима на Джетс, който приключи кампанията със серия от четири последователни успеха.