Трей Йънг вкара 36 точки, от които 9 в последната минута, за успеха на Атланта над Бруклин, въпреки че звездата на Нетс Кевин Дюрант отбеляза рекордните за кариерата си 55 точки. Отборът от Джорджия спечели своята пета поредна победа и е вече осми в класирането на Източната Конференция. Йънг добави и 10 асистенции, като това бе 39-ият му дабъл-дабъл в кариерата. Де'Андре Хънтър и Данило Галинари помогнаха с по 15 пункта. Кайри Ървинг наниза 31 за Бруклин, от които 7 успешни удара от зоната за 3 точки. Клей Томпсън отбеляза 12 от своите 36 точки в четвъртата част за победата на Голдън Стейт над Юта в Сан Франциско. Джордан Пуул завърши с 31, Андрю Уигинс добави 17, а Дреймънд - 10 точки, 9 борби и 7 асистенции. Гардовете Донован Мичел и Майк Конли вкараха по 26 точки всеки за Юта, докато Рюди Гобер спечели 20 борби в срещата. Джоел Ембиид изкова 29 точки, 14 борби и 6 асистенции за успеха на Филаделфия при гостуването на Шарлът със 144:114. Тобиас Харис добави 23 точки, а Тайрийз Макси допринесе с 19. Джеймс Хардън се отчете с 12 точки, 13 асистенции и 8 борби за Филаделфия, а Матис Тибюл добави 12. Дариус Гарланд вкара 24 точки и направи 13 асистенции при успеха на Кливланд над Ню Йорк Никс. Това бе добра реакция на тима, който загуби тежко от Атланта в четвъртък. Гарланд направи седми дабъл-дабъл в последните си 9 мача. Карис Левърт добави 19 пункта за Кливлънд. Джими Бътлър отбеляза 22 точки, Кайл Лаури добави 19 и 10 асистенции за победата на Маями над Чикаго. Зак Лавин поведе "Биковете" с 33 точки, а Демар Дерозан се отчете само с 26, след като вкара 50 в последния мач. Маями, който води в Източната Конференция, спечели всичките си 4 мача срещу Чикаго през сезона.