Носителят на Купата на България по футбол Левски се класира за третия предварителен кръг на Лига на конференциите. „Сините” завършиха наравно 1:1 при гостуването си на гръцкия ПАОК и отстраниха четвъртфиналиста от миналгодишното издание на турнира с общ резултат 3:1.

Столичният гранд поведе в 25-ата минута чрез Роналдо, който се възползва от грешка в защитата на солунчани. В 56-ата минута Тиаго Дантас успя да изравни, но до нов гол за гранда от Солун така и не се стигна. Домакините завършиха мача с девет души, след като  Дъглас Аугусто и Виейриня бяха изгонени с по два жълти картона. Следващият съперник на Левски е победителят от двойката Хамрун Спартанс (Малта) и Вележ Мостар (Босна и Херцеговина).