„Случи се нещо с главния държавен здравен инспектор Ангел Кунчев през последните месеци и действа неадекватно. Затварянето на страната, маските в училищата - това е липса на мисъл… Те ме потърсиха и ми казаха да си затварям устата“. Това заяви пред bTV началникът на детското отделение в Инфекциозна болница доц. д-р Атанас Мангъров. „Д-р Кунчев ми каза да си затварям устата. През нощта карам колата, връщам се от преглед. Звъни ми телефонът, обажда ми се д-р Кунчев. С него винаги сме били приятели. Казва ми „много говориш, аз съм единственият, който се противопоставя на лошото отношение към теб. Трябва да млъкнеш. И аз казах „Добре“, но не млъкнах“, твърди доц. д-р Атанас Мангъров. В студиото на „Тази сутрин“ доц. Ангел Кунчев беше категоричен, че не може да става дума за оказан натиск.













